آیفون های قدیمی|توقف تولید آیفون های قدیمی در کشور هند به دلیل قرنطینه شدن2020

آیفون های قدیمی

آیفون های قدیمی

آیفون های قدیمی
آیفون های قدیمی

قرنطینه ۲۱ روزه در هند موجب تعطیلی و تعلیق خطوط تولید گوشی‌های آیفون در کارخانه های اپل در این کشور شد.

آیفون های قدیمی

با گسترش و همه گیری شیوع ویروس خطرناک و مرگبار کرونا و بحرانی شدن شرایط جهانی، دولت هند نیز همچون بسیاری دیگر از کشورها به منظور جلوگیری از انتشار بیشتر این ویروس و قطع زنجیره انتقال آن در کشوری که بالغ بر ۱.۳ میلیارد جمعیت دارد، اعلام وضعیت اضطراری و قرنطینه همگانی در کل کشور کرد.

آیفون های قدیمی

بر اساس گزارش‌های بلومبرگ به نقل از وب سایت gsmarena، خطوط تولید گوشی‌های آیفون در کارخانه‌های اپل در هند نیز تحت تاثیر اعلام قرنطینه در این کشور به حالت تعلیق درآمده و متوقف شده است.

از کارخانه هایی که مسئولیت تولید گوشی های آیفون اپل را در هند بر عهده داشته‌اند، می توان به فاکس‌کان و ویسترون اشاره کرد.

آیفون های قدیمی

شیوع گسترده ویروس کرونا تاکنون موجب از کار افتادن بسیاری از بخش‌های جوامع مختلف همچون صنایع هوانوردی، گردشگری، رستوران ها و تمامی مراکز تجاری و صنعتی شده است و حالا به نظر می‌رسد که اعلام قرنطینه کشوری به دستور نارندرا مودی، نخست وزیر هند، تولید کارخانه های بزرگ و خطوط تولید گوشی های هوشمند از جمله آیفون را در این کشور به مدت نامعلومی متوقف خواهد کرد.

آیفون های قدیمی

قابل توجه تمامی عزیزان و همراهان گرامی

عزیزانی که قصد خرید محصولات دلیران شامل انواع لپ تاپ دل، انواع نوت بوک دل، انواع لوازم جانبی لپ تاپ دل و …. را دارند و همچنین قصد مطلع شدن از قیمت لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل، قیمت لوازم جانبی محصولات دل را دارا می باشند می توانند با مراجعه به وبسایت فروشگاهی دلیران به آدرس اینترنتی www.shop.deliran.net و یا از طریق فرم های تماس وبسایت دلیران و همچنین شماره های تماس شرکت دلیران با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

دلیران، دل در گرو مهر تو دارم ایران…

قیمت لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل، خرید لپ تاپ دل، خرید نوت بوک دل، انواع لوازم جانبی لپ تاپ دل، لوازم جانبی نوت بوک دل

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *