هنگام استفاده از وای فای رایگان چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

استفاده از وای فای رایگان

استفاده از وای فای رایگان در مکان عمومی مثل کافی شاپ ها ممکن است از نظر برخی کاربران امنیت مناسبی برای استفاده شخصی نباشد در صورت اتصال به آن ها چه مواردی را باید رعایت کرد. با دلیران همراه باشید.

استفاده از وای فای رایگان

اتصال به وای فای رایگان امری است که بیشتر دارندگان گوشی‌ها و گجت‌های هوشمند فکر می‌کنند که توسط آن بدون هرگونه مشکلی می‌توانند تمامی کارهای اینترنتی خود را طی زمانی محدود، به صورت کاملا رایگان و بدون مشکل انجام دهند؛ زیرا این افراد کمی با خطر هک شدن گوشی و یا ربوده شدن اطلاعات شخصی از این طریق، ناآشنا هستند!

 

هنگامی که شما به یک هات اسپات یا مودم وای فای متصل می‌شوید، چندین راه مختلف برای هک گوشی و ربوده شدن اطلاعات شما وجود دارد که اگر دست از پا خطا کرده و کار خاصی را انجام دهید، ممکن است به دردسر بزرگی بیافتید!

 

برای مثال، وقتی شما به یک شبکه وای فای رایگان متصل هستید، با توجه به رایگان بودن و نداشتن هیچ‌گونه رمز عبور، ممکن است یک فرد هکر نیز در این شبکه وارد شود و افراد دیگر را در محیط سایبری آن تحت نظر بگیرد؛ حال اگر یکی از این افراد متصل، عمل خاصی را انجام دهد، ممکن است که اطلاعات گوشی او برای فرد هکر فاش شده و مورد سوءاستفاده قرار بگیرد.

 

با این حساب لازم است که امروز، ویدئو جدید گجت تی وی را درباره راه‌های امن استفاده از وای فای‌های رایگان تماشا کنید، تا با خطرهای احتمالی هنگام استفاده ازآن‌ها آشنا شده و روش‌های امن برای استفاده از وای فای‌های رایگان را نیز یاد بگیرید.

 

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *