بازگشایی کمپانی اپل|کمپانی اپل در چهارایالت آمریکا فروشگاه های خود را بازگشایی می کند(2020)

بازگشایی کمپانی اپل

بازگشایی کمپانی اپل

لیست به روز لپ تاپ دل به همراه قیمت و مشخصات فنی price list laptop Dell

کمپانی اپل با توجه به بازگشت به شرایط عادی خود قصد دارد  طی هفته آینده فروشگاه‌های خود در پنج ایالت آمریکا را بازگشایی کند.

به نقل از  engadget،و وبسایت itna  اپل قصد دارد تا در طی هفته آینده برخی از فروشگاه‌های خود را در ایالت‌های آیداهو، کارولینای جنوبی، آلاباما و آلاسکا بازگشایی کند. این کمپانی تمامی فروشگاه‌های خارج از چین خود را در میانه ماه مارس به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا تعطیل کرد. اپل در شروع ماه آوریل به کارمندان اپل استور در آمریکا اعلام کرد که فروشگاه‌ها حداقل تا اوایل ماه مه بسته خواهند ماند.

بازگشایی کمپانی اپل
بازگشایی کمپانی اپل

این کمپانی در بیانیه‌ای به CNBC اعلام کرد که:« تیم ما به‌طور مرتب داده‌های سلامت محلی و راهنمایی‌های دولت را تحت نظارت دارد و به‌محض این‌که بتوانید با ایمنی فروشگاه‌هایمان را بازکنیم، این کار را خواهیم کرد.» این فروشگاه قرار است تا دمای بدن افراد را چک کمد و کارمندان نیز با پوشش کامل صورت تنها به تعداد محدودی از مشتریان اجازه می‌دهند که به صور هم‌زمان به داخل فروشگاه وارد شوند.

اپل در طی چند هفته گذشته تلاش کرد تا با فرایندی آهسته به شرایط نرمال بازگردد و در همین راستا فروشگاه‌های خود در کره جنوبی، استرالیا و آلمان را بازگشایی کرد. این کمپانی هنوز اعلام نکرده است که چه تعداد از شش فروشگاه خود در این ایالت در طی هفته آینده در های خود را به روی مشتریان باز خواهند کرد اما تمرکز آن‌ها روی تعمیر محصولات خواهد بود.

بازگشایی کمپانی اپل

اپل هنوز هم مشتریان خود را به خرید آنلاین محصولات تشویق می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد که به‌جای حضور فیزیکی در فروشگاه‌ها و خرید حضوری این کار را به‌صورت آنلاین انجام بدهند.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *