برقراری تماس صوتی گوگل از طریق جیمیل برای کاربران G Suite (2020)

تماس صوتی گوگل

تماس صوتی گوگل

گوگل چند روز گذشته اعلام کرده که کاربران G Suite ازاین‌پس می‌توانند از طریق نسخه‌های مختلف جیمیل با یکدیگر تماس صوتی بگیرند.

گوگل همواره خدمات بسیار زیادی را به همه کاربران ارائه کرده است و همین موضوع موجب شده است که برخی موارد مشترکان سرویس‌های خاص این شرکت احساس کنند که شاید نیازی به این سرویس نداشته و می‌توانستند از یک سرویس عمومی‌تر بهره ببرند.

با این وجود این شرایط در حال تغییر است و گوگل به‌زودی قابلیت پر کاربردی را برای مشترکان G Suite که از قابلیت Google Voice استفاده می‌کنند، عرضه خواهد کرد. به نقل از itna این دسته از کاربران به‌زودی می‌توانند از طریق جیمیل به برقراری تماس صوتی بپردازند و به‌این‌ترتیب برای انجام این کار نیازی به ورود به برنامه دیگر نخواهند داشت.

تماس صوتی گوگل
تماس صوتی گوگل

آیکون Voice در سمت راست مرورگر کاربران به همراه افزونه‌های دیگر G Suite برای جیمیل عرضه خواهد شد. این قابلیت از 3 ژوئن عرضه می‌شود و ممکن است ارائه آن برای همه مشترکان G Suite اندکی طول بکشد. این قابلیت روی اندروید، iOS و نسخه وب جی میل فعال خواهد بود.

شما همچنین هم‌اکنون می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای وب و موبایل Google Voice به انتقال تماس‌ها بپردازید. گوگل ازاین‌پس افرادی که ممکن است بخواهید با آن‌ها تماس برقرار کنید را نیز به شما پیشنهاد خواهد داد. بااین‌حال شما می‌توانید در صورت نیاز در مخاطبان خود جستجو کرده یا شماره شخصی را به صورت دستی وارد کنید.

هنوز مشخص نیست که آیا کاربران دیگر Google Voice نیز می‌توانند به این قابلیت دسترسی داشته باشند یا خیر. بااین‌وجود، گوگل عادت دارد که ویژگی‌های بسیار پر کاربرد را اول برای مشترکان G Suite عرضه کرده و سپس آن را برای تمامی کاربران خود فعال کند.

 

دوستان عزیز توجه داشته باشند جهت آگاهی از قیمت لپ تاپ دل ، قیمت نوت بوک دل ، خرید لپ تاپ دل میتوانند به وبسایت فروشگاهی دلیران به آدرس اینترنتی www.shop.deliran.net مراجعه و خرید خود را انجام داده و یا اطلاعات مورد نظر خود در مورد انواع لپ تاپ ل را به دست بیاورند.

مرورگر google chrome

دلیران، دل در گرو مهر تو دارم ایران…

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *