منو اصلی

احتمال پشتیبانی سیستم عامل iOS14 در گوشی های آیفون SE و 6S

احتمال پشتیبانی سیستم عامل iOS14 در گوشی های آیفون SE و 6S

شایعه‌ها حاکی از آن است که سیستم‌عامل iOS 14 به نحوی عرضه می‌شود که با تلفن همراه آیفون SE و آیفون  6S سازگار خواهد بود.

 

به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی notebookcheck، شایعه‌های به‌دست‌ آمده از وب‌سایت فرانسوی iPhonesoft حاکی از آن است که تمامی آیفون عرضه‌ شده در سال 2015 به بعد از iOS 14 پشتیبانی خواهند کرد.
این فهرست شامل آیفون 6S, آیفون 6S PLUS، آیفون SE و دستگاه‌های جدید دیگر از قبیل خانواده آیفون 7، آیفون 8، آیفون X، XR، XS، XS مکس و خانواده آیفون 11 خواهد بود.
البته مسلما  آیفون 12 پیش رو هم از این سیستم عامل پشتیبانی خواهد کرد.

البته باید به یاد داشته باشید که تمامی این اطلاعات هنوز در حد شایعه است اما در صورت درست بودن آنها دارندگان دستگاه‌های قدیمی‌تر آیفون حتماً از این تصمیم اپل خوشحال خواهند شد.
از آنجا که آیفون ،  6S و 6S PLUS و آیفون SE آخرین دستگاه‌های بهره‌مند از جک 3.5 میلی‌متری بوده‌اند، بسیاری از کاربران آنها تا امروز برای خرید آیفون‌های جدیدتر تردید کرده‌اند.
پشتیبانی از سیستم عامل IOS14 از گوشی آیفون SE

از طرف دیگر، سیستم‌ عامل آیپدها به نام iPadOS پشتیبانی از تبلت‌های قدیمی‌تر را لغو کرده است.
اطلاعات عرضه‌شده در iPhonesoft حاکی از آن است که نسخه 2020 سیستم‌ عامل iPadOS روی دستگاه‌های آیپد ایر2 و آیپد مینی 4 کار نخواهد کرد.
با این‌ حال آیپدهای جدیدتر هنوز هم می‌توانند جدیدترین نسخه این سیستم‌ عامل را حداقل برای یک سال دیگر در اختیار داشته باشند.

اپل به‌طور مرتب نرم‌افزارهای جدیدی را در کنفرانس WWDC هر سال خود در ماه ژوئن رونمایی می‌کند. به همین دلیل می‌توان انتظار داشت که iOS 14 و جدیدترین نسخه iPadOS نیز در این کنفرانس رونمایی شود.
به‌ این‌ ترتیب برای تائید درستی یا نادرستی این شایعه‌ها باید تا تاریخ رونمایی از این سیستم‌ عامل‌ها منتظر باشیم.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *