رشد 20 درصدی ساعت|رشد 20 درصدی فروش ساعت های هوشمند در بازارهای جهانی

رشد 20 درصدی ساعت

رشد 20 درصدی ساعت

بازارهای جهانی فروش ساعت‌های هوشمند در سه ماه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۲۰ درصد رشد مواجه شده است.

کارشناسان و تحلیلگران فعال در موسسه تحقیقاتی گزارش‌های جدیدی  منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد بازار فروش ساعت‌های هوشمند در جهان در نخستین فصل سال ۲۰۲۰ میلادی با رشد ۲۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته روبه رو شده است.

رشد 20 درصدی ساعت

طبق این گزارش ها،و به نقل از وبسایت itna ،اپل موفق شده است که ۷.۶ میلیون دستگاه ساعت هوشمند اپل واچ را در این بازه زمانی روانه بازارهای جهانی و با اختصاص ۵۵ درصد از سهم بازار این گجت هوشمند نخستین جایگاه برتر برند ساعتهای هوشمند در جهان را از آن خود کند.

بعد از آن نیز سامسونگ با فروش ۱.۹ میلیون دستگاه و گارمین با فروش ۱.۱ میلیون دستگاه به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم برترین برندهای ساعت های هوشمند جای گرفته اند.

رشد 20 درصدی ساعت

این در حالی است که سهم سامسونگ از بازار ساعت‌های هوشمند تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا در کره جنوبی در سه ماهه منتهی به مارس سال جاری میلادی از ۱۴.۹ درصد به ۱۳.۹ درصد کاهش یافته است.

در ادامه این گزارش کارشناسان و تحلیلگران فعال در این موسسه برآورد و اعلام کرده اند که بر خلاف رشد و عملکرد قدرتمند بازار ساعت‌های هوشمند در نخستین فصل سال ۲۰۲۰، انتظار می‌رود میزان فروش و عرضه این گجت‌های هوشمند به طور موقت در سه ماهه دوم سال کاهش یابد که البته در نیمه دوم سال احیا خواهد شد.

**************************************توجه                                                            توجه*********************************************

قابل توجه تمامی عزیزان : جهت اطلاع از قیمت لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل، خرید لپ تاپ دل و خرید نوت بوک دل به وبسایت فروشگاهی دلیران به آدرس اینترنتی  www.shop.deliran.net مراجعه و اطلاعات خود را کسب نمایید.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *