با دلیران با اطمینان خرید کنید

 

    

مشتریان تهران :

 

بعد از خرید کالا از دلیران، سفارشات  شما در اولین فرصت تحویل خواهد شد . مشتریان میتوانند با هماهنگی واحد فروش کالای خود را یا از طریق پیک درون شهری یا نماینده خود دریافت کنند .

به اطلاع کاربران شهر تهران و حومه می رساند با توجه به مشکلات حمل و نقل و طرح ترافیک از طریق ناوگان دلیران نیز می توانند کالای خود را مطمئن تر و ارزانتردریافت کنند .

 

مشتریان شهرستان ها: 

کاربران محترم در صورتی می توانند خواستار ارسال کالا با تیپاکس باشند که شعبه تیپاکس در آن شهر یا شهرستان موجود باشد (مراجعه به  ⇐ لینک ⇒ ) در غیر اینصورت  می توانند از روش دیگر و باهماهنگی واحد فروش کالا را دریافت نمایند .
هزینه ی ارسال کالا با تیپاکس به شهرستان ها پس کرایه می باشد و حداکثر در ظرف مدت ۴۸ ساعت از زمان ارسال کالا تحویل مشتریان خواهد شد در ضمن برای ارسال کالا با تیپاکس کاربران نهایت قبل از ساعت 16 به شرکت اطلاع دهند در غیر اینصورت به فردای آن روز موکول می شود.

و در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس تیپاکس هستید ، می‌توانید مرسوله را از طریق کد رهگیری از سایت شرکت تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید :

https://www.tipaxco.com/#!/

 


همچنین می توان ارسال کالا بر اساس پست پیشتاز انجام شود . ( کالایی که ازطریق پست ارسال می شود باتوجه به درخواست خود مشتری ارسال می گردد  اگر حین ارسال مشکلی برای کالا پیش بیاید به عهده خود خریدار می باشد ).