افزایش یافتن ظرفیت لایو ویدیویی اینستاگرام

افزایش یافتن ظرفیت لایو ویدیویی اینستاگرام

اینستاگرام ظرفیت لایو ویدیویی خود را توسعه بخشید تا برای سازندگان محتوا آزادی بیشتری برای همکاری در ویدیوها فراهم کند.

افزایش ظرفیت لایو ویدیویی اینستاگرام

 فیس‌بوک – شرکت مادر اینستاگرام – قابلیت جدیدی به نام “لایو رومز” را معرفی کرد که اجازه می‌دهد همزمان چهار نفر در لایو اینستاگرام حضور پیدا کنند. پیش از این لایوهای اینستاگرام دو نفره بود. این اپلیکیشن ابزار جدید را پاییز گذشته در هند و اندونزی آزمایش کرده بود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، اینستاگرام امیدوار است در شرایط کنونی که پاندمی ویروس کرونا بسیاری از کاربران را برای سرگرمی‌های خانگی به این پلتفرم کشانده است، سازندگان محتوا از قابلیت جدید برای پخش پادکست، برنامه‌های گفت‌وگو، کنسرت و سایر محتوا استفاده کنند.

 

اینستاگرام در اطلاعیه ویژه ای اظهار داشته است که هدف از عرضه این قابلیت ارائه فرصت‌های بیشتر برای برگزاری رخداد‌های آنلاینی نظیر تاک شو ها، آموزش‌های گروهی و جلسات فشرده با تعداد شرکت کنندگان بیشتر است. این قابلیت از اول ماه مارس عرضه شده است و در بازه زمانی یک هفته برای تمامی کاربران در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

 

کاربران اینستاگرام از زمان همه گیری ویروس کرونا و قرنطینه ناشی از ان به روش‌های خلاقانه تری از قابلیت لایو این پلتفرم استفاده کرده اند. براش مثال دولت‌ها از این قابلیت برای اگاهی بخشی درباره دستورالعمل‌های مرتبط با بیماری کرونا استفاده کرده اند و حتی شبکه‌های سرگرمی برای مصاحبه با سلبریتی‌ها ایجاد شده اند. همچنین در طول سال گذشته اینستاگرام امکان مشاهده لایو‌ها از طریق وب و ذخیره آنها در IGTV را نیز به کاربران عرضه کرد که تمامی قدم‌ها در جهت کاربردی‌تر کردن این ویژگی بود.

ظرفیت لایو ویدیویی اینستاگرام
ظرفیت لایو ویدیویی اینستاگرام
ظرفیت لایو ویدیویی اینستاگرام

افزایش حداکثر افراد مجاز برای ورود به یک لایو روش جدیدی است که تولید کنندگان محتوا با استفاده از آن می‌توانند مخاطب بیشتری جلب کنند. اینستاگرام همچنین انتظار دارد که قابلیت لایو رومز درآمد این تولیدکنندگان را نیز افزایش داده و موجب شود که تعداد فالوورهای بیشتر شود.

کاربران می‌توانند با کشیدن صفحه به سمت چپ و انتخاب گزینه دوربین لایو، یک پخش زنده داشته باشند. انها سپس می‌بایست آیکون رومز را لمس کرده و مهمان هایی را برای افزودن به لایو خود انتخاب کنند. انها همچنین می‌توانند با افرادی که به ورود به لایوشان درخواست داده اند، به صورت زنده گفتگو کنند.

 

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *