ماسک بی رنگ|کمپانی چین ماسک بی رنگ با قابلیت تمیز شدن خود به خود اختراع کرد2020

ماسک بی رنگ

ماسک بی رنگ

لپ تاپ دل اینسپایرون 3593|laptop dell inspiron 3593 core i5

هوامی کمپانی چینی  که بیشتر با محصولات پوشیدنی Amazfit شناخته شده ، سعی دارد تا ماسک شفافی تولید کند که می‌تواند خود را تمیز کند.

به نقل از  cnet، و سایت itna بسیاری از شهرها در حال حاضر از ساکنان خود درخواست کرده‌اند که در محیط‌های عمومی ماسک بزنند و بسیاری از ایرلاین ها نیز اعلام کرده‌اند که استفاده از ماسک در پروازها را اجباری خواهند کرد.

ماسک بی رنگ

ماسک‌های صورت به یکی از مولفه‌های اصلی زندگی جدید بشر تبدیل شده‌اند و کمبود ماسک‌های N95 و جراحی موجب شده است که بسیاری از اعضای جامعه به ماسک‌های پارچه‌ای روی بیاورند.

بااین‌حال این ماسک‌ها اگرچه در جلوگیری از شیوع کرونا مؤثر هستند اما نگه‌داری و تمیز کردن آن‌ها دردسرساز است. هوامی امیدوار است که بتواند این مشکلات را به ماسک جدید Amazfit Aeri برطرف کند.

ماسک بی رنگ
ماسک بی رنگ

این ماسک با فیلترهای هوای قابل تعویض عرضه می‌شوند و با نور فرابنفشی که ساتع می‌کنند استریل می‌شوند. شما می‌توانید بااتصال این دستگاه به یواس‌بی نوع C برای چند دقیقه این ماسک را پس از هر بار استفاده ضدعفونی کنید. به‌این‌ترتیب هر فیلتر این ماسک برای یک و نیم ماه مؤثر خواهد ماند.

این ماسک همچنین از مواد ضد بخار شفاف ساخته شده است و به‌این‌ترتیب می‌توانید هنگام استفاده از آن  تلفن همراهتان را با استفاده از سیستم تشخیص چهره نیز قفل‌گشایی کنید. همچنین طراحی ماژولار این ماسک استفاده همزمان از شیلد چشم را نیز ممکن کرده است.

این کمپانی در حال حاضر طرح مفهومی ماسک‌های Aeri را تولید کرده است اما تولید محصول نهایی شش ماه تا یک سال زمان می‌برد. همچنین سخنگوی این کمپانی اظهار کرده است که قصد دارد تا قیمت در نظر گرفته شده برای این ماسک را بسیار مقرون‌به‌صرفه اعلام کند.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *