مایکروسافت اعلام کرد؛بیش از یک میلیارد کاربر در جهان از ویندوز 10 استفاده می کنند

مایکروسافت

مایکروسافت

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است بیش از یک میلیارد دستگاه فعال از ویندوز 10 استفاده می‌کنند.

بیش از یک میلیارد نفر در 200 کشور مختلف دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که ویندوز 10 بهترین گزینه‌ای است که می‌توانند برای سیستم خود انتخاب و استفاده کنند.

به گزارش ایتنا و به نقل از ورج، این آمار، کامپیوترهای شخصی، لپ تاپ، کنسول ایکس باکس وان و دستگاه هولولنز را دربرمی‌گیرد. این آمار بدین معناست که مایکروسافت در حال حاضر به هدف ابتدایی خود مبنی بر استفاده یک میلیون دستگاه از ویندوز 10 دست پیدا کرده است. البته این هدف دو سال دیرتر از زمان مشخص‌شده محقق شد.

مایکروسافت

شرکت مایکروسافت همچنین اعلام کرد که در حال حاضر 17.8 میلیون نفر در حال تست و آزمایش ویندوز اینسایدر هستند. مایکروسافت برنامه‌ریزی کرده بود که سه سال پس از عرضه ویندوز 10، تعداد کاربران آن به بیش از یک میلیارد نفر برسد اما وقتی ویندوز فون نتوانست در رقابت با اندروید و آی.اُ.اس پیروز شود، مایکروسافت مدت زمان مشخص‌شده (سه سال) را افزایش دهد.

مایکروسافت
مایکروسافت

 

 

این نقطه عطف در تاریخ مایکروسافت، کمتر از پنج سال پس از عرضه اولین نسخه ویندوز 10 محقق شد. شش ماه پیش بود که مایکروسافت اعلام کرد کاربران ویندوز 10 به 900 میلیون دستگاه در دنیا رسیده است.

مهدی در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: «ویندوز 10 در حال حاضر تنها سیستم عاملی است که بیش از 80 هزار مدل و پیکربندی مختلف لپ‌تاپ، تبلت و غیره از 1000 تولیدکننده مختلف از آن استفاده می‌کنند.»

مایکروسافت   قیمت لپ تاپ دل  خرید لپ تاپ دل فروش لپ تاپ دل قیمت نوت بوک دل

قابل توجه عزیزان و همراهان گرامی

تمامی عزیزانی که قصد آگاهی از قیمت لپ تاپ دل، خرید لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل، خرید نوت بوک دل را دارند می توانند با مراجعه به وبسایت فروشگاهی دلیران به آدرس اینترنتی www.shop.deliran.net مراجعه و اطلاعات لازم را کسب نمایند

همچنین جهت اگاهی بیشتر از قیمت لپ تاپ دل می توانند از طریق شماره های تماس دلیران و همچنین فرم های تماس وبسایت دلیران با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از آخرین قیمت لپ تاپ دل آگاه شوند .

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *