نقشه گوگل|بهینه سازی شدن نقشه گوکل روی iOS و اندروید

نقشه گوگل

نقشه گوگل

قیمت نوت بوک inspiron 5558|نقشه گوگل

اگر دقت کرده باشید در طول چند روز گذشته، نشان نرم‌افزار نقشه گوگل روی دستگاه‌های شما تغییر کرده است و این تغییر تنها بخشی از بهینه‌سازی‌های ارائه شده توسط گوگل برای این نرم‌افزار هستند.

نقشه گوگل
اگر دقت کرده باشید در طول چند روز گذشته، نشان نرم‌افزار نقشه گوگل روی دستگاه‌های شما تغییر کرده است و این تغییر تنها بخشی از بهینه‌سازی‌های ارائه شده توسط گوگل برای این نرم‌افزار هستند.به‌ نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، چندین قابلیت جدید برای نقشه گوگل روی اندروید و iOS عرضه شده است که قرار است تا کاربری این نرم‌افزار را بهینه‌سازی کنند.این تغییرات در بدیهی‌ترین سطح با تغییر لوگو همراه هستند، ولی قابلیت‌های پیشرفته‌تر برای این محصول نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است.
نقشه گوگل
نقشه گوگل
نقشه گوگل

 

اگر به پایین نقشه گوگل نگاهی بیندازید، دو گزینه جدید به نام Saved و Contributes قابل مشاهده هستند که هر یک بخش جدیدی از قابیلت‌ها را به کاربران ارائه خواهد کرد.

در زبانه Saved، گزینه‌هایی که پیش از این به عنوان موقعیت مکانی روی دستگاه شما ذخیره شده باشند را خواهید یافت، ولی گزینه دوم به شما اجازه می‌دهد مواردی که از آن استفاده کرده و عکس آپلود کرده‌اید نیز برای شما قابل دسترسی باشد.

 

به این ترتیب، منوی نه چندان جذاب بالای صفحه که گزینه‌هایی مانند شکل همبرگر و قهوه را در خود جای داده بود دیگر در این نسخه حضور نخواهد داشت و چندین و چند قابلیت رو به پیشرفت و بهتر برای این برنامه عرضه شده‌اند.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *