معرفی هدست جدید گیمینگ که با الکسا و رایزر کنترل می شود

هدست گیمینگ

مشخصات لپ تاپ گیمینگ دل INSPIRON G5-5500

کمپانی ترمالتیک به‌تازگی هدست گیمینگ جدیدی را معرفی کرده است که با استفاده از الکسا و سیستم رایزر کروما کنترل می‌شود.

هدست گیمینگ

هدست Riing Pro RGB 7.1 به‌صورتی طراحی شده است که می‌توان با استفاده از دستیار هوشمند الکسا یا سیستم رایزر کروما به آن دستور داد.
البته برای کار کردن این قابلیت‌ها نیازمند یک دستگاه مجهز به الکسا یا نرم‌افزار Synapse رایزر هستید.

البته کاربران با استفاده از الکسا یا رایزر می‌توانند بدون ورود به بخش تنظیمات رنگ موردنیازشان را برای هدستشان انتخاب کنند.
آنها همچنین می‌توانند از الکسا بخواهند که رنگ هدست را با اساس شرایط آب و هوایی تنظیم کند و برای مثال رنگ آن را به آبی آسمانی تغییر بدهد.

از قابلیت‌های دیگر این هدست می‌تواند به بازه فرکانسی 20 هرتز یا 20 کیلوهرتز اشاره کرد و ترکیب آمپلی‌فایرهای ESS ES9018 DAC و SABRE9601K امکان پخش پلی بک 24 بیت / 96 کیلوهرتز با دامنه گسترده پویا با حداقل میزان اعوجاج را فراهم می‌آورد.

هنوز اطلاعاتی در رابطه با قیمت در نظر گرفته شده برای Riing Pro RGB 7.1 منتشر نشده است، اما می‌توان انتظار داشت که این محصول در سه‌ماهه نسخت سال میلادی جاری به بازار عرضه شود.
البته قیمت هدست‌های RGB مشابه مانند Void RGB Elite Wireless 100 دلاری از کمپانی Corsair و Kraken Ultimate 130 دلاری از کمپانی رایزر موجب می‌شود که بازه قیمتی در نظر گرفته در برای این هدست نیز حدود 100 الی 150 دلار باشد.

 

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

کلیدواژه : الکساگیمینگهدست
مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *