ویدیو کنفرانس|محبوبیت اپلیکیشن های ویدیو کنفرانس در زمان کرونا ویروس2020

ویدیو کنفرانس

ویدیو کنفرانس

آمار و گزارش‌های منتشر شده از سوی موسسه تحقیقاتی App Annie حاکی از آن است که تعداد دفعات دانلود اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس تنها در عرض یک هفته در ماه گذشته میلادی از مرز ۶۲ میلیون بار عبور کرده است.

ویدیو کنفرانس

همزمان با شروع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا، اعلام قرنطینه، خانه‌نشینی و دورکاری بالغ بر نصف جمعیت جهان، بسیاری از کاربران به سمت و سوی دانلود نصب و استفاده از اپلیکیشن های جدید ، پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی روی آورده‌اند که در این میان به نظر می‌رسد سرویس‌های ارائه دهنده تماس‌های ویدیویی گروهی موسوم به پلتفرم‌های ویدئو کنفرانس نسبت به سایر اپلیکیشن‌های موجود در فروشگاه‌های اینترنتی از استقبال بسیار بیشتری از سوی کاربران برخوردار بودند.

بر اساس گزارش وب سایت techcrunch، از جمله محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های ویدئو کنفرانس که در مدت زمان قرنطینه ناشی از بحران کرونا می‌توان به مایکروسافت تیمز، اسکایپ، هاوس پارتی، زوم و گوگل هنگ اوت میت اشاره کرد.

بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی کارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی سنسور تاور، تعداد دفعات دانلود اپلیکیشن زوم در هفته سوم مارس نسبت به سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی در ایالات متحده آمریکا ۱۴ برابر بیشتر بوده است.

به طور کلی تعداد دفعات دانلود اپلیکیشن‌های ویدئو کنفرانس در این بازه زمانی در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و کشورهای اروپایی با رشد قابل توجهی مواجه شده است.

نمودار زیر میزان دانلود و استقبال کاربران در کشورهای مختلف نظیر ایالات متحده آمریکا، انگلستان، فرانسه و آلمان را نشان می‌دهد:

ویدیو کنفرانس

ویدیو کنفرانس
ویدیو کنفرانس

 

قابل توجه تمامی عزیزان:

تمامی عزیزان می توانند با مراجعه به وبسایت فروشگاهی دلیران به آدرس اینترنتی www.shop.deliran.net از اخرین قیمت لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل، خرید لپ تاپ دل، خرید نوت بوک دل آگاه شوند .

لازم به ذکر است جهت پاسخگویی به هر گونه پرسش و کسب اطلاعت بیشتر عزیزان می توانند از طریق فرم های تماس وبسایت دلیران و یا تماس با شماره های شرکت با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *