پایان پشتیبانی واتس‌اپ از سیستم‌عامل‌های قدیمی

به زودی واتس‌اپ روی میلیون‌ها دستگاه از کار خواهد افتاد. این اپلیکیشن پیام رسان اعلام کرده از این پس از دستگاه‌هایی با نسخه‌های قدیمی سیستم عامل پشتیبانی نخواهد کرد.

پایان پشتیبانی واتس‌اپ

 

پایان پشتیبانی واتس‌اپ
واتس‌اپ بر روی اندرویدهای قدیمی از کار می‌افتد|پایان پشتیبانی واتس‌اپ
پایان پشتیبانی واتس‌اپ
واتس اپ اعلام کرده از یکم فوریه ۲۰۲۰ پشتیبانی از دستگاه‌های اندروید، آیفون و ویندوزفون با سیستم عامل قدیمی را متوقف می‌کند. به این ترتیب واتس‌اپ در میلیون‌ها موبایل از کار می‌افتد.این شرکت در صفحه پشتیبانی خود اعلام کرده پشتیبانی از نسخه های قدیمی سیستم‌های عامل موبایل از یکم فوریه ۲۰۲۰ اجرایی می‌شود.

طبق اطلاعات صفحه پشتیبانی این پیام رسان، پس از تاریخ مذکور، آیفون‌هایی با سیستم عامل iOS۸و قدیمی‌تر به واتس اپ دسترسی نخواهند داشت. این بدان معناست که کاربران آیفون۶ و دستگاه‌های عرضه شده پس از آن همچنان قادر به استفاده از پیام‌رسان خواهند بود.

همچنین پشتیبانی اپلیکیشن مذکور از دستگاه‌هایی که از سیستم عامل اندروید قدیمی تر از ۲.۳.۳ استفاده می‌کنند( اندروید جینجربرد) نیز قطع می‌شود.

 

 

دستگاه‌هایی با این نسخه از اندروید نمی‌توانند یک حساب کاربری جدید در واتس اپ بسازند و حساب‌های  کاربری که این نسخه یا نسخه‌های قدیمی‌تر اندروید ساخته شده‌اند نیز مسدود می‌شوند.

اندروید جینجر برد در سال ۲۰۱۰ میلادی عرضه شد و اکنون بسیاری از دستگاه‌های سامسونگ، هواوی، سونی و گوگل مبتنی بر آن هستند.

در کنار این موارد واتس‌اپ موبایل‌های ویندوز که از سیستم عامل ویندوز فون ۸.۱ یا قدیمی‌تر استفاده می‌کنند نیز  پشتیبانی نخواهد کرد.

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *