کد QR | امکان افزودن مخاطب جدید با کد QR به قابلیت واتس اپ اضافه شد2020

مخاطب جدید با کد QR

واتس اپ مخاطب جدید با کد QR

کاربران هم‌اکنون با نصب به‌روزرسانی جدید واتس اپ می‌توانند کاربران را از طریق کد QR تنها به فهرست مخاطبان خود بیفزایند.

  کد QR . واتس‌اپ طی روزهای آینده قابلیت‌های جدید و جذاب را برای پیام‌رسان واتس اپ عرضه می کند. به طور مثال واتس‌اپ به‌منظور ساده‌سازی افزودن مخاطبان جدید قابلیت جدیدی را در رابطه با کدهای QR عرضه کرده است.

بر همین اساس شما به‌زودی می‌توانید برای افزودن کاربران به فهرست مخاطبان خود کد QR منحصر به تنها را اسکن کنید و به‌این‌ترتیب دیگر نیازی نخواهد بود که شماره تنها را به‌صورت دستی تایپ کنید. اگر به یاد داشته باشید واتس‌اپ این قابلیت را چند ماه پیش تست کرده بود.

مخاطب جدید با کد QR
مخاطب جدید با کد QR

علاوه بر این واتس‌اپ در تماس‌های ویدئویی (با امکان برقراری ارتباط 8 نفر به‌صورت همزمان ) به شما اجازه می‌دهد که با اشاره طولانی انگشت روی ویدیوی یک مشارکت‌کننده سایر تصویر او را به حالت تمام صفحه دربیاورید.

مخاطب جدید با کد QR

علاوه بر این یک آیکون ویدیو در چت‌های گروهی وجود دارد که شما می‌توانید به‌راحتی با ضربه زدن بر آن یک تماس تصویری گروهی را آغاز کنید. البته به خاطر داشته باشید که این آیکون تنها در چت‌هایی ظاهر می‌شود که مشارکت‌کنندگان آن از 8 نفر کمتر باشند.

امکان افزودن مخاطب جدید با کد QR در واتس‌اپ
مخاطب جدید با کد QR

علاوه بر این در به‌روزرسانی یاد شده پک‌های استیکرهای انیمیشنی جدید به واتس‌اپ افزوده شده است. همچنین حالت تاریک برای واتس اپ تحت وب و دسکتاپ فعال شده و کاربران KaiOS نیز می‌توانند استتوس‌های خود را به صورتی به‌روز کنند که بعد از 24 ساعت به‌صورت خودبه‌خود پاک شود.

واتس‌اپ اعلام کرده است که تمرکز اصلی این تیم هنوز هم بر ارائه ارتباط امن و خصوصی برای میلیاردها کاربر خود در سراسر جهان است.

برنامه واتس اپ بیزینس

واتساپ بیزینس برنامه‌ای رایگان برای دانلود است و با در نظر گرفتن مالکان کسب‌وکار‌های خرد ساخته شده است. برای نمایش محصولات و خدمات خود کاتالوگ بسازید. با استفاده از ابزارهایی برای خودکارسازی، مرتب‌سازی و پاسخ فوری به پیام‌ها به راحتی با مشتریان در ارتباط باشید.

واتساپ می‌تواند به کسب‌وکارهای متوسط و بزرگ در پشتیبانی مشتریان کمک کند تا اعلان‌های مهم را به مشتریان ابلاغ کنند. درباره رابط برنامه‌نویسی واتساپ بیزینس بیشتر بیاموزید.

پیام رسانی ساده. مطمئن.
قابل اطمینان.

با WhatsApp شما می توانید پیام رسانی و تماسی سریع، ساده و امنی داشته باشید به طور رایگان*، قابل استفاده در گوشی های سراسر جهان.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *