کنفرانس توسعه دهندگان اپل|اپل تاریخ برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان به صورت آنلاین را مشخص کرد

کنفرانس توسعه دهندگان اپل

کنفرانس توسعه دهندگان اپل

به نقل از وبسابت itna دستورالعمل‌های ماندن در خانه و محدودیت‌های گرد هم‌آیی‌های اجتماعی اپل را مجبور کرده است که بخش حضوری کنفرانس توسعه‌دهندگان جهانی خود را لغو کند. بااین‌حال این کمپانی به‌تازگی تائید کرده است که این کنفرانس امسال در تاریخ 22 ژوئن به‌صورت کاملا آنلاین برگزار می‌شود و مشارکت در آن برای تمامی توسعه‌دهندگان رایگان است.

کنفرانس توسعه دهندگان اپل

فیل شیلر به‌عنوان معاون ارشد بازاریابی جهانی اپل دراین‌باره اعلام کرد که:«کنفرانس توسعه‌دهندگان جهانی 20 بزرگ‌ترین رخدادی است که جامعه توسعه‌دهندگان جهانی 23 میلیونی ما را به روشی بی‌سابقه در ژوئن به مدت یک هفته برای یادگیری درباره آینده پلتفرم‌های اپل گرد هم می‌آورد.»

کنفرانس توسعه دهندگان اپل
کنفرانس توسعه دهندگان اپل

اپل پیش‌ازاین گفته بود که متعهد شده است تا این برنامه را همراه با جلساتی جامع برای برنامه نویسان به‌صورت تمام و کمال برگزار کند. مهم‌تر از همه در این کنفرانس به بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری اپل برای آیفون‌ها، آیپدها، مک‌بوک‌ها و ساعت‌های هوشمند این کمپانی پرداخته خواهد شد.

این کنفرانس ازلحاظ تاریخی نیز به‌عنوان کانونی برای شایعات سخت‌افزاری جدید عمل کرده است و جالب است بدانید که آیفون‌های  3GS در سال 2009 و نسخه بازطراحی شده مک‌بوک پرو برای اولین بار در کنفرانس توسعه‌دهنده‌های اپل حضور پیدا کردند.

بااین‌حال ازآنجایی‌که سخت‌افزارهای مهم اپل در سال جاری نظیر آیپد پرو 2020، نسل دوم آیفون  SE و نسخه به‌روزرسانی شده مک‌بوک پرو در حال حاضر رونمایی شده‌اند می‌توان حدس زد که کنفرانس امسال به‌طور کامل از سخت‌افزارها عاری باشد.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *