کیبورد لپ تاپ دل | تعویض کیبورد لپ تاپ دل اینسپایرون 5110

کیبورد لپ تاپ دل

کیبورد لپ تاپ دل | تعویض کیبورد لپ تاپ دل اینسپایرون 5110

کیبورد لپ تاپ دل| تعویض کیبورد لپ تاپ دل اینسپایرون 5110

یکی ار پر فروش ترین لپ تاپ ها در ایران ، لپ تاپ دل مدل Inspiron 5110  می باشد و حدود 7 سال است که در ایران وارد شده و ممکن است بعد از طی این سال ها برای این دستگاه مشکلاتی بوجود بیایید مانند فرسودگی قطعات و غیره، کیبورد یکی از پر استفاده ترین و پر استهلاک ترین این قطعات است که به دلیل استفاده مکرر روزانه ممکن است دچار آسیب یا معایبی شود طی این مقاله کوتاه قصد آموزش تعویض صفحه کلید Dell Inspiron n5110 را آموزش دهیم که به راحتی در خانه اقدام به تعویض آن کنید و نیازی به خرج اضافه برای مزد تعویض به تعمیرگاه ها پرداخت نکنید.

موارد مورد نیاز: کیبورد جدید، وسیله نوک تیز، دقت.

کیبورد لپ تاپ دل
کیبورد لپ تاپ دل

همچنین شما می توانید کیبورد مخصوص این لپ تاپ را از اینجا با کمترین قیمت خریداری کنید.

1-در ابتدا برای اینکه در حین تعویض کیبورد دستگاه اتصالی نکند، باتری لپ تاپ را در بیاورید تا برقی در مدارها در جریان نباشد.

2-با وسیله ای نوک تیز گیره های کناری کیبورد را به آرامی کنار زده و مطمئن شوید تمامی گیره ها آزاد شده اند سپس قسمت بالایی کیبورد را به سمت بالا بکشید تا کیبورد از قاب خود خارج شود.

همچنین بخوانید : لوله پلی اتیلن فاضلابی

3-در قدم آخر نیاز به آزاد کردن کابل فلت و جدا سازی آن دارید تا بتوانید صفحه کلید جدید را جایگذاری کنید، برای آزاد کردن فلت باید گارد سفید رنگ روی کابل فلت را با وسیله ای نوک تیز رو به بالا بکشید، نکته:مراقب باشید تا گیره فلت و کابل فلت آسیب نبیند.
سپس به همان ترتیب کابل صفحه کلید جدید را جا زده و محافظ را رو به پایین فشار دهید، قبل از آن از جایگیری صحیح فلت مطمئن شوید.

کیبورد لپ تاپ دل
کیبورد لپ تاپ دل

سپس کیبورد را در قاب جا زده و گیره های کناری کیبورد را سرجای قبلی خود بازگردانید.

 

تبریک میگم شما کیبورد لپ تاپ خود را تعویض کردید.
نکته: این مدل تعویض در لپ تاپ های inspiron 5010 و inspiron 4010 و inspiron 4110 نیز به همین گونه صورت میگیرد، ولی باید این نکته را در نظر داشت که تمامی لپ تاپ ها به این صورت نمی توان صفحه کلیدشان را تعویض کرد.

کیبورد لپ تاپ دل
کیبورد لپ تاپ دل

خرید لپ تاپ دل

فروشگاه فیزیکی دلیران بیش از 3 دهه و فروشگاه اینترنتی دلیران بیش از یک دهه همواره در تلاش بوده تا محصولات برند دل از جمله لپ تاپ دل را به صورت اصل و با کیفیت و همچنین به صورت مستقیم از شرکت دل تهیه و در اختیار شما عزیزان با بهترین قیمت قرار دهد، جهت مشاهده آدرس فروشگاه دلیران و همچنین راه های ارتباطی با کارشناسان می توانید از طریق لینک اقدام نمایید.

راه های ارتباط با مجموعه دلیران 

همچنین می توانید با مراجعه به وبسایت فروشگاهی دلیران تمامی محصولات موجود برند دل را مشاهده و از مشخصات، توضیحات و قیمت آن مطلع شوید .

وبسایت فروشگاهی دلیران 

همچنین بخوانید :

تعمیر لپ تاپ دل در تهران

دل ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *