گجت خیلی کوچک،محبوب‌ترین دستگاه امنیتی دنیا!

لپ تاپ دل اینسپایرون DELL INSPIRON 3493

بعد از افزایش حملات علیه افراد سالخورده، پلیس آمریکا از شهروندان مسن درخواست کرده که با همراه داشتن یک دستگاه جدید امنیتی بسیار ریز و کوچک یا گجت کوچک از خود در برابر حمله‌کنندگان دفاع کنند.

گجت| گجت کوچک

 

این گجت کوچک که برای ساخت آن از وسایل نظامی الهام گرفته شده Safe Personal Alarm (زنگ هشدار شخصیامن) نام دارد، با تولید صدای بسیار بلند و گوشخراش افراد مزاحم را دور می‌کند و به‌همین علتبه‌سرعت تبدیل به یکی ازدستگاه‌های امنیتی محبوب در آمریکا شده است.

صدای تولید شده گجت امنیتی فوق برابر با 130dB است و شدت صدای آن مشابه صدایی است که در یک استادیوم فوتبال یا درهنگان بلند شدن جت نظامی از روی زمین به‌گوش می‌رسد.

 

بر خلاف اسپری فلفل، حمل گجت Safe Personal Alarm به هر مکان حتی در هواپیما کاملا قانونی است و یک روش بسیار ایمن در دفاع شخصی است. برای کار با آن، نیاز به هیچ آموزش و مهارتی نیست و همه افراد فارغ از سن یا توانایی فیزیکی می‌توانند از آن استفاده کنند. به‌همین دلیل است که برای افراد مسن انتخاب ایده‌آلی به‌شمار می‌رود.

 

گجت کوچک

با این‌که در ابتدا Safe Personal Alarm برای محافظت از زنان جوان و بچه‌ها طراحی و تولید شد، اما میزان تقاضا برای آن در بین افراد مسن به‌طور غیرقابل باوری زیاد شده و به‌همین خاطر به‌سرعت در حال تبدیل شدن به یک هدیه محبوب در سال 2019 است.

شرکت سازنده برای افراد مسن یک تخفیف 50 درصدی درنظر گرفته، اما با توجه به‌میزان بسیار بالای تقاضا تاکنون بیشتر از 1.5 میلیون از این گجت امنیتی به‌فروش رفته و موجودی آن در انبارها نیز رو به‌اتمام است.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *