قابلیت جدید سامسونگ ؛در صورت آفلاین هم می توانید گوشی گمشده خود را پیدا کنید

فروش و خدمات پس از فروش لپ تاپ دلیران

 

شرکت سامسونگ قابلیت جدیدی را برای کاربران گوشی‌های هوشمند سامسونگ افزوده که حتی در صورت آفلاین بودن هم امکان پیدا کردن گوشی گم شده  برایشان وجود داشته باشد.

به نقل از phonearena کاربرانی که گوشی ساخت سامسونگ داشته باشند و آن را گم کنید، با قابلیت Find My Mobile می‌توانید آن را دوباره بیابید. همچنین امکان باز کردن قفل دیوایس در صورت فراموش کردن پسورد، پین یا الگوی امنیتی به واسطه همین ویژگی وجود دارد اما اگر اتصال اینترنت دستگاه برقرار نباشد باید چه کرد؟ سامسونگ با افزودن قابلیت جدیدی به گوشی‌هایش به این سوال پاسخ داده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

یکی از اعضای XDA متوجه اضافه شدن قسمتی جدید در تنظیمات گوشی شده و آن را به اشتراک گذاشته است. دارندگان گوشی‌های گلکسی می‌توانند با فعال کردن این ویژگی حتی در زمان آفلاین بودن موبایلشان آن را پیدا کنند. البته گوشی تنها توسط سایر گلکسی دیوایس‌ها قابل کشف بوده و به عبارتی برای پیدا کردن گوشی‌تان در حالت آفلاین به یک گلکسی دیگر هم احتیاج خواهید داشت.

پیدا کردن گوشی گم شده سامسونگ

خوشبختانه این ویژگی محدود به گوشی نبوده و اگر ساعت هوشمند یا ایرباد نیز به گوشی متصل باشد، آن‌ها هم قابل کشف خواهند بود. پیدا کردن گوشی گم شده سامسونگ در صورتی توسط گلکسی‌های دیگر انجام می‌شود که نزدیک به محل گم شدن دیوایس باشند.

لپ تاپ صنعتی دل با صفحه نمایش لمسیDELL LATITUDE 5501

 

پیدا کردن گوشی گم شده سامسونگ

اپل از زمان عرضه iOS 13 به کاربران آیفون امکان فعال‌سازی چنین قابلیتی را داده بود. به منظور فعال کردن پیدا کردن آیفون در حالت آفلاین در گوشی‌های مجهز به iOS 13 و بالاتر باید به روش زیر عمل کنید:

  • در قسمت تنظیمات روی اسم‌تان تپ کنید
  • روی گزینه Find My تپ کنید
  • قابلیت Find My iPhone را فعال کنید
  • قابلیت Offline Finding را فعال کنید
  • گزینه Send Last Location را روشن کنید

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.