کمپانی هیوندای به زودی از خودروی هوایی در CES 2020 رونمایی خواهد کرد.

کمپانی هیوندای به‌تازگی اعلام کرده است که خودروی هوایی شخصی (PAV) برند خود را در CES 2020 رونمایی خواهد کرد. این طرح درواقع در راستای بینش فراتر هیوندای در رابطه با حمل‌ونقل هوایی شهری است که به گفته کارشناسان، آینده فرایندهای حمل‌ونقل در دهه‌های پیش رو خواهد بود.

وعده این نوع از اتومبیل‌ها روی کاغذ بسیار ساده است و دارندگان آن با استفاده از نرم‌افزاری خودروی پرنده خود را فراخوانده و در آن سوار می‌شوند. سپس درحالی‌که در آسمان آبی به ترافیک جاده زیر پایشان نگاه می‌کنند در نهایت صحت و سلامت به مقصد خود را می‌رسند.

 

 

هیوندای|خودوری هوایی

 

 

اما مسلم این که عملیاتی کردن این طرح‌ها مستلزم تلاش بسیار زیادی است و هنوز مشخص نیست که آیا شهرها پذیرای خودروهای کوچک هوایی پرواز کننده در ارتفاع کم هستند یا خیر.

علاوه بر این هیوندای اکوسیستم پیشنهادی خود را برای این خودروها ارائه خواهد کرد. بر اساس ایده‌های این شرکت خودروسازی، این اکوسیستم که درواقع از یک مرکز تشکیل شده است در سراسر شهر وجود دارد و به‌عنوان یک «فضای ارتباطات» عمل می‌کند. می‌توان به این ایده به‌عنوان یک فرودگاه درون‌شهری بسیار مدرن نگاه کرد.

این خودروساز همچنین از «وسیله نقلیه هدفمند» خود نیز رونمایی خواهد کرد. این سازه شامل عملکردهای رانندگی خودران و گزینه‌های سفارشی‌سازی زیادی خواهد بود. به‌این‌ترتیب به نظر می‌رسد که هیوندای در افتتاحیه CES امسال (هفتم ژانویه) حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

 

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید⇓

         فیسبوک دلیران   aparat deliran

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *