برقراری اتصال گوشی آیفون به لپ تاپ Dell Mobile Connect بروزرسانی شد

dell mobile Connect

در سال 2018، شرکت Dell اپلیکیشنی به نام Mobile Connect را عرضه کرد که امکان ارتباط میان کامپیوترهای دل با گوشی‌‌‌های هوشمند را فراهم ‌‌می‌کرد و کاربر ‌‌می‌توانست از طریق کامپیوتر خود به تماس‌‌‌ها، پیام‌‌‌ها و یا نوتیفیکشن اپلیکیشن‌‌‌ها پاسخ دهد.

dell mobile Connect

اما اخیرا این شرکت اعلام کرد که بزودی کاربران پلتفرم IOS نیز ‌‌می‌توانند با کمک اپلیکیشن Mobile Connect، تصاویر و یا ویدیوهای خود را به صورت وایرلس به کامپیوترهای Dell منتقل کرده و یا با اپلیکیشن‌‌‌های iOS تعامل داشته باشند. این ویژگی‌‌‌ها پیشتر برای کاربران گوشی‌‌‌های اندروید نیز ارائه شده بود.

کاربران ‌‌می‌توانند با نصب این اپلیکیشن در کامپیوترهای Dell و همگام‌سازی آن با گوشی‌‌‌های آیفون خود، تصاویر و فایل‌‌‌های ویدیویی را منتقل کنند. برای انتقال دیگر فایل‌‌‌ها، کاربران ‌‌می‌بایست از ابزارهای دیگری همچون آی کلاد و یا گوگل درایو استفاده کنند.

 

dell mobile Connect

 شرکت Dell در این رابطه اعلام کرد که این ویژگی روی دستگاه‌‌‌های سری ایکس پی اس  XPS، اینسپایرون Inspiron، وسترو Vostro ، گیمینگ Gaming و Alienware این شرکت که از ژانویه ۲۰۱۸ به بعد عرضه شدند، قابل استفاده خواهد بود.

 

 

 

 

منبع : mspoweruser

 

 

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *