Google Dou|امکان برقراری تماس ویدیویی گروهی Google Dou در نسخه وب(2020)

Google Dou

Google Dou

Google Dou
Google Dou

 گوگل قصد دارد برای کاربران اپلیکیشن Google Duo امکان برقراری تماس ویدیویی گروهی در نسخه وب را فراهم کند.

Google Dou

تازه ترین گزارش‌های منتشر شده در وبسایت gsmarena حاکی از آن است که گوگل قصد دارد قابلیت و امکان جدیدی را به پلتفرم اپلیکیشن Google Duo خود اضافه کند تا بدین ترتیب کاربران بتوانند در نسخه وب نیز از امکان برقراری تماس ویدیویی گروهی نیز بهره‌مند و برخوردار شوند.

Google Dou

اپلیکیشن‌های ویدئو کنفرانس همچون Google Duo از زمان شیوع گسترده ویروس کرونا محبوبیت بسیار بیشتری نزد کاربران گوشی و رایانه برخوردار شد.Google Dou

در مارس ۲۰۲۰ بود که شرکت گوگل به عنوان توسعه دهنده این اپلیکیشن اعلام کرد ظرفیت تعداد شرکت کنندگان و افراد حاضر در تماس ویدیویی گروهی را از هشت نفر به ۱۲ نفر افزایش داده است.

Google Dou

Google Dou
Google Dou

دوستان عزیز توجه داشته باشند که جهت اطلاع از قیمت لپ تاپ دل، خرید لپ تاپ دل، قیمت نوت بوک دل، خرید نوت بوک دل، میتوانید به وبسایت فروشگاهی دلیران به آدرس اینترنتی www.shop.deliran.net مراجعه نمایید

همچنین جهت یاد گیری موارد بیشتر در زمینه تکنولوژی و آموزش های لازم به بخش مقالات وبسایت شرکتی دلیران به آدرس اینترنتی www.deliran.net مراجعه و اطلاعات لازم را کسب نمایید .

چنانچه مقاله فوق در ارتباط با Google Dou را متوجه نشدید میتوانید در بخش نظرات اعلام نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و آموزش های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند .

دلیران، دل در گرو مهر تو دارم ایران…

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *