منو اصلی

نسل بعدی گوشی های تاشو سامسونگ احتمالاً ،صفحه شیشه ای خواهند داشت

نسل بعدی گوشی های تاشو سامسونگ احتمالاً ،صفحه شیشه ای خواهند داشت

یکی از کاربران توئیتر فاش کرده موبایل تاشو جدید سامسونگ با یک کاور شیشه‌ای عرضه می‌شود و به این ترتیب نمایشگر مسطح‌تری خواهد بود.

سامسونگ در ماه اکتبر طرح اولیه یک موبایل تاشو جدید را فاش کرد و در اوایل ماه دسامبر نیز تصاویری از نسخه جدید موبایل گلکسی فولد منتشر شد که شبیه صدف تا می‌شد.

در همین راستا گزارش‌های مختلف و جدید حاکی از آن است که نمایشگر تاشوی موبایل کاوری از جنس شیشه خواهد داشت.

یکی از کاربران توئیتر به نام ICe Universe ادعا می کند سامسونگ یک کاور شیشه ای بسیار نازک برای موبایل تاشوی جدید خود ابداع کرده است. این امر نشان می‌دهد نمایشگر دستگاه مسطح تر خواهد بود. هرچند این ایده کمی عجیب به نظر می‌رسد اما غیر ممکن نیست زیرا سامسونگ تاکنون چنین کاور شیشه‌ای را تولید کرده و آن را «Samsung Ultra Thin Glass» نامیده است.

   گوشی اقتصادی سامسونگ گلگسی Galaxy A01 رسما معرفی شد

 

 

این نکته نیز مشخص است که تولیدکنندگان در حال سرمایه‌گذاری روی این فناوری هستند. ساخت صفحات شیشه‌ای تاشو گامی مهم در ساخت دستگاه‌های تاشو به‌صورت انبوه است. صفحات شیشه‌ای درمقایسه‌با پلیمرهای پلاستیکی استفاده‌شده در گوشی‌های تاشو فعلی مقاومت بیشتری دارند؛ درنتیجه، دستگاه‌های تاشو با این فناوری، مشکلات پیشین صفحه‌نمایش تاشو با پلیمر پلاستیکی را نخواهند داشت. استفاده از صفحات تاشو شیشه‌ای مناسب‌تر است و با انتظارات مشتریان سازگاری بیشتری دارد. گفته می‌شود شرکت کورنینگ که تأمین‌کننده‌ی پوشش نمایشگرهای اپل است، یکی از شرکت‌هایی است که روی توسعه‌ی فناوری مذکور فعالیت می‌کند و ناظران بازار حدس می‌زنند اپل نیز برای ساخت صفحات تاشو خود منتظر شیشه‌ی تاشو مطمئنی است.

هیچ‌یک از موارد یادشده، دلیلی برای صحت این ادعا نیست که سامسونگ مشغول ساخت گوشی هوشمند تاشویی با نمایشگر شیشه‌ای است. حتی نمی‌توان مطمئن بود تصاویر منتشرشده واقعا مربوط به گلکسی فولد ۲ است یا خیر.

گوشی تاشو سامسونگ شیشه ای

درمجموع، باید اشاره کنیم اخبار منتشرشده با عقل جور درمی‌آید. سامسونگ هنوز در بازار گوشی‌های تاشو به‌صورت مصرانه‌ای پیشرو است و ابداعاتی همانند شیشه‌ی تاشو برای سامسونگ گامی رو به جلو محسوب می‌شود. درصورت صحت تصاویر، گوشی تاشو سامسونگ نمایشگر ۶٫۷ اینچی و روزنه‌ی مخصوص دوربین سلفی روی نمایشگر خواهد داشت. انتظار می‌رود اوایل سال آینده، اخبار بیشتری درباره‌ی نسل جدید گوشی‌های تاشو سامسونگ منتشر شود. ناگفته نماند شایعه شده است گوشی هوشمند تاشدنی نسل بعدی گلکسی فولد با قیمتی درحدود ۱۰۰۰ دلار درکنار گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس ۱۱ در رویداد ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن‌) معرفی خواهد شد.

درباره نویسنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *